London RPG
London RPG
London RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Елате в магическия град Лондон, където ноща е по-дълга от деня.А Луната следи всички и знае всички за тях.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Другарче за РП
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 8:34 am by Alice Klavier.

» Апартамента на семейство Суон и Блек
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyВто Юни 28, 2011 4:28 pm by Джейсън Блек

» Marry The Night <3
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyВто Юни 28, 2011 3:07 pm by Кари Стоун

» Водопада
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 9:54 pm by Катрин Пиърс

» Опиши настроението си с песен.
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:02 pm by Джейсън Блек

» Подписа или аватара?
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:01 pm by Джейсън Блек

» Когато нямам какво да правя - Пиша [коментари]
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 6:41 pm by Джейсън Блек

» Почерперте предишния!
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 3:51 pm by Alice Klavier.

» Цитат от песен, която описва настроението ви?
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 3:49 pm by Alice Klavier.

Top posters
Джейсън Блек
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Ванеса Кармайкъл
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Lexy Swan
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Кари Стоун
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Alice Klavier.
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Tamara Riley
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_voting_barАпартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 I_vote_rcap 
Картинка на деня

 

 Апартамента на семейство Суон и Блек

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейсън Блек

Джейсън Блек


Брой мнения : 75
Join date : 22.06.2011

Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на семейство Суон и Блек    Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:41 pm

-Ами да кажем, че направих няколко фокуса, които го впечатлиха, но спокойно. Не подозира нищо. Само мисли, че ушите са му пълни с шоколад и и близалки. - казах тихичко аз и се засмях.
-После си поиграхме с колички и камиончета, след това му се доспа. Поиска да му прочета приказка и след това заспа. Това е. - уверих Лекси и се засмях.
-Май с Даниел си намерихме общи теми за разговор. - обясних през тих смях и се загледах в телевизора.
-По дяволите Джер, избери най-сетне нещо. - казах му аз и се обърнах към Лекси:
-Ядосана? - попитах виновен и зачаках отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
Lexy Swan

Lexy Swan


Брой мнения : 37
Join date : 24.06.2011

Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на семейство Суон и Блек    Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:49 pm

Изслушах обяснението му внимателно и след кратко размишление привих неодобрително устни.. Той все пак се поинтересува от мнението ми и попита.. Не бях ядосана, но не ми харесваше да практикува магия по какъвто и да е повод.. Не ме интересуваше дали Дани ще разбере просто го използвах за предтекст.. не знаех какво може да се направи с прословутата магия и не исках да разбирам.. Беше ми по-сигурно без нея..
- Не съм ядосана, но моля те.. Не, умолявам те не прави от своите фокуси.. Никога.. - примолих се и нежно го целунах.. Исках да ми обещае, нещо повече, да се закълне, че няма д да го прави в наше присъствие.. Усмихнах се леко и погледнах Джеръми..
- Остави го.. Той е.. Не знам много мълчалив.. И мисля, че се друса.. - подсмихнах се и леко побутнах Джер..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Блек

Джейсън Блек


Брой мнения : 75
Join date : 22.06.2011

Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на семейство Суон и Блек    Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 EmptyВто Юни 28, 2011 4:28 pm

Уверих Лекс, че Джеръми не се друса и хващайки я за ръката, я поведох към стълбището.
-И не стой до къс
но. - казах на брат си и се обърнах към нея:
-Нямаш идея колко много ми се иска да си полегна но сам никак не ми се ходи. - казах тихичко и нежно я целунах.
-Идваш ли? - попитах все така тихо и я поведох по стълбището, към стаята. Отворих вратата и веднага си легнах:
-Хайде, чакам те. - казах тихо и потупах празното място до мен.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на семейство Суон и Блек    Апартамента на семейство Суон и Блек  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на семейство Суон и Блек
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Джейсън Блек
» Александра Суон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
London RPG :: Лондон :: Домовете-
Идете на: