London RPG
London RPG
London RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Елате в магическия град Лондон, където ноща е по-дълга от деня.А Луната следи всички и знае всички за тях.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарче за РП
Водопада          EmptyПет Юли 01, 2011 8:34 am by Alice Klavier.

» Апартамента на семейство Суон и Блек
Водопада          EmptyВто Юни 28, 2011 4:28 pm by Джейсън Блек

» Marry The Night <3
Водопада          EmptyВто Юни 28, 2011 3:07 pm by Кари Стоун

» Водопада
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 9:54 pm by Катрин Пиърс

» Опиши настроението си с песен.
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 8:02 pm by Джейсън Блек

» Подписа или аватара?
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 8:01 pm by Джейсън Блек

» Когато нямам какво да правя - Пиша [коментари]
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 6:41 pm by Джейсън Блек

» Почерперте предишния!
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 3:51 pm by Alice Klavier.

» Цитат от песен, която описва настроението ви?
Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 3:49 pm by Alice Klavier.

Top posters
Джейсън Блек
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Ванеса Кармайкъл
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Lexy Swan
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Кари Стоун
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Alice Klavier.
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Tamara Riley
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Водопада          I_vote_lcapВодопада          I_voting_barВодопада          I_vote_rcap 
Картинка на деня

 

 Водопада

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ванеса Кармайкъл
Admin
Ванеса Кармайкъл


Брой мнения : 53
Join date : 22.06.2011
Age : 27

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада    Водопада          EmptyПет Юни 24, 2011 12:56 pm

Водопада          Main.php?g2_view=core
Върнете се в началото Go down
https://london-rpg.bulgarianforum.net
Ванеса Кармайкъл
Admin
Ванеса Кармайкъл


Брой мнения : 53
Join date : 22.06.2011
Age : 27

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyПет Юни 24, 2011 10:07 pm

Вече беше вечер а аз не можех да заспя спомените за Джъстин ме преследваха.Думите и не ме оставяха:"Бау""Моята малка Неса".Тези две цитатчета ме преследваха тя ми ги казваше а Това "Бау" значеше ти си мъртва за мен и ми го каза само веднъж.Облякох се и излязох.Ходех безцелно и бях толкова отпаднала.Едвам ходех стигнах до някакви водопади не знаех дали съм била тук от толкова много време не бях излизала,че бях забравила почти всичко.Изведнъж една гръмотевица сряза небето и падна близо до мен.Изплаших се винаги съм мразела кръмотевиците.Седнах на земята и обвих краката си с ръце.
Върнете се в началото Go down
https://london-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Местожителство : Лондон

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyПет Юни 24, 2011 11:55 pm

Лондон,този град макар й хубав ми омръзваше!Акцентът с който говореха..ме дразнеше до някаква степен..Е вече беше вечер и всички гледаха да се прибират във вкъщи само малките тинейджърчета се разхождаха навън.Е те бяха доста по - вкусни!Застанах до прозорецът,като леко бутнах пердето и се загледах навън.В далечините се виждаха леките разноцветни светлини.Отидох в стаята си,като отворих гардеробната си и започнах да оглеждам дрехите.Премествах закачалка след закачалка,докато не се спрях на това и се облякох.Сресах косата си и я изправих с преса,а след това бързо излязох.Дочух от някакви тинейджъри,който вървяха пред мен,че при Водопада щяло да има купон.Е това беше идеалната възможност да се нахраня!Вървях след тях докато най - накрая не стигнах водопада.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Кармайкъл
Admin
Ванеса Кармайкъл


Брой мнения : 53
Join date : 22.06.2011
Age : 27

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyСъб Юни 25, 2011 12:02 am

Не след дълго някакви идиотчета дойдоха и пуснаха силна музика.Главата ми щеше да се пръсне при целия този шум.Започнах да крача бавно за да избегна целия този шум и стигнах до някакви дървета като се свлякох на земята и започнах да плача а думите на Джъстин не спираха.Трябваше да намеря спасение или някакъв лек за болеста си,но не знаех как.Видях едно момиче което приличаше на мен но това сигурно бяха халуцинации както и образите на Джъстин.
Върнете се в началото Go down
https://london-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Местожителство : Лондон

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyСъб Юни 25, 2011 9:08 pm

Изведнъж докато се разхождах из жалките човечета,забелязах момиче с моя лик.Погледна леко объркано.Може би ми се е привидало,защото тя беше доста далеч от мен.Тя тръгна на някъде,а аз бързо започнах да вървя през тълпата от пияни тинейджъри.След,като намерих малко пространство с вампирска скорост и се озовах над едно от дърветата под който беше тя.Наистина тя беше мое копие!Сякаш се гледам във огледало!Седнах на един клон и се облегнах назад.Загледах се за миг в огъня,който буйно играеше във въздуха,а след това казах:
- Може ли да те попитам,защо изглеждаш точно като мен? - Повдигнах вежда и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Кармайкъл
Admin
Ванеса Кармайкъл


Брой мнения : 53
Join date : 22.06.2011
Age : 27

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyНед Юни 26, 2011 11:57 pm

-От къде да знам.-Казах и вдигнах погледа си към нея погледнах я безпомощно и се насилих да се усмихна.Изправих се и се подпрях на дървото.
-Ти коя си?-Попитах плахо и се загледах в момчета и аз можех да съм като тях ако не бях болна от левкемия.Върнах погледа си на момичето което приличаше на мен и я попитах отново.
-Коя си ти?-Попитах изнервено.
Върнете се в началото Go down
https://london-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Местожителство : Лондон

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 12:08 am

Тя каза,че не знаела.Въздъхнах и се загледах към луната,която ту се показваше,ту се скриваше зад мъгловитото небе.После ме попита коя съм,но не й отговорих.Просто се бях загледала в жалките твари,който се наливаха с евтин алкохол. След това тя отново повтори въпроса си,а аз бавно снижих погледът си към нея и се подсмихнах.Слязох мигновено от дървото и застанах пред нея,като луната леко ме огряваше и казах:
- Аз съм Катрин. - Усмихнах се самодоволно и я огледах от глава до пети.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Кармайкъл
Admin
Ванеса Кармайкъл


Брой мнения : 53
Join date : 22.06.2011
Age : 27

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 12:17 am

-Аз съм Ванеса...-Усмихнах се мило и земята около мен започна да се върти бързо хванах най-близкото нещо до мен и думите на Джъстин отново се завъртяха около мен.
Облегнах се на дървото и се загледах в момичето чието има беше Катрин доста си приличахме.
-От къде си Кат?Разкажи ми за себе си.-Казах и се изкашлях.
Усмихнах се отнов и проследих погледа и към луната.Беше наистина красива луна.
Върнете се в началото Go down
https://london-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Местожителство : Лондон

Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          EmptyПон Юни 27, 2011 9:54 pm

Тя каза,че се казвала Ванеса.Всъщност не ме интересуваше как се казва.Просто исках да знам защо изглежда като мен!Изведнъж тя се хвана за дървото,което беше до нея,а аз я погледнах странно.После ме попита да къде съм и да й разкажа за себе си.Подсмихнах се,като моментално застанах пред нея и казах:
- Много бързо се доверяваш и разпитваш някой който прилича на теб и не знаеш намеренията му.. - Засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада          Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
London RPG :: Лондон-
Идете на: