London RPG
London RPG
London RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Елате в магическия град Лондон, където ноща е по-дълга от деня.А Луната следи всички и знае всички за тях.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарче за РП
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПет Юли 01, 2011 8:34 am by Alice Klavier.

» Апартамента на семейство Суон и Блек
Реката на сънищата - Page 2 EmptyВто Юни 28, 2011 4:28 pm by Джейсън Блек

» Marry The Night <3
Реката на сънищата - Page 2 EmptyВто Юни 28, 2011 3:07 pm by Кари Стоун

» Водопада
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 9:54 pm by Катрин Пиърс

» Опиши настроението си с песен.
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:02 pm by Джейсън Блек

» Подписа или аватара?
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 8:01 pm by Джейсън Блек

» Когато нямам какво да правя - Пиша [коментари]
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 6:41 pm by Джейсън Блек

» Почерперте предишния!
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 3:51 pm by Alice Klavier.

» Цитат от песен, която описва настроението ви?
Реката на сънищата - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 3:49 pm by Alice Klavier.

Top posters
Джейсън Блек
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Ванеса Кармайкъл
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Lexy Swan
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Кари Стоун
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Alice Klavier.
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Tamara Riley
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Kierra Worsnop
Реката на сънищата - Page 2 I_vote_lcapРеката на сънищата - Page 2 I_voting_barРеката на сънищата - Page 2 I_vote_rcap 
Картинка на деня

 

 Реката на сънищата

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейсън Блек

Джейсън Блек


Брой мнения : 75
Join date : 22.06.2011

Реката на сънищата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката на сънищата   Реката на сънищата - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:51 pm

Лекси се сгуши в мен. Нищо не казах повече, защото думите биха били излишни. Подпрях главата си на нейната и въздъхнах:
-Ох, имам чувството, че ще заспя. Толкова ми е приятно с теб... - извадих мобилния си и звъннах на Джеръми. Бях кратък и ясен:
-Ако до 15 минути не си в леглото, ще те прикова за него с магия. Само така няма да правиш щуротии. - казах аз и затворих.
Беше почти полунощ. Много ми се спеше, но не исках да се отделям от Лекси. От толкова време не я бях виждал.
-Спи ли ти се, защото на мен - много. - казах аз и бързо допълних:
-Искаш ли да се видим утре пак? Или да пренощувам у вас и да се чудим какво да обясним на малкия Даниел?
Върнете се в началото Go down
Lexy Swan

Lexy Swan


Брой мнения : 37
Join date : 24.06.2011

Реката на сънищата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката на сънищата   Реката на сънищата - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 10:02 pm

Той не каза нищо повече.. Останахме така в продължение на няколко минути наслаждавайки се на топлата и уютна обстановка.. Джей проведе още един заплашителен разговор с брат си.. Не се държеше особено любезно.. Надявах се Дани да няма проблеми като тийнейджър иначе определено нямаше да го виждам сред живите.. След още една кратка, но приятна минута мълчание Джей проговори.. Спеше му се и не беше странно.. Навярно беше прекарал доста време буден, а вече бе късно.. Аз също не бях мигвала съвсем нормално от близо седмица.. Дани постоянно се будеше сутрин, а една от лошите ми черти е, че събудя ли се веднъж просто не мога да заспя отново.. Замислих се над думите на Джей за обясненията.. Едва ли щеше да се наложи.. Той знаеше, че не бих направила нищо лошо в негово присъствие.. Знаеше също и че няма да му обясня нищичко и едва ли щеше да задава въпроси..
- Той няма да пита.. Така, че да вървим.. - усмихнах се и леко се надигнах раздвижвайки схванатото си тяло.. Вплетох пръстите си в тези на Джейсън и бавно и лениво се надигнах от пейката..
Върнете се в началото Go down
 
Реката на сънищата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
London RPG :: Лондон-
Идете на: