London RPG
London RPG
London RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Елате в магическия град Лондон, където ноща е по-дълга от деня.А Луната следи всички и знае всички за тях.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Другарче за РП
    Александра Суон EmptyПет Юли 01, 2011 8:34 am by Alice Klavier.

    » Апартамента на семейство Суон и Блек
    Александра Суон EmptyВто Юни 28, 2011 4:28 pm by Джейсън Блек

    » Marry The Night <3
    Александра Суон EmptyВто Юни 28, 2011 3:07 pm by Кари Стоун

    » Водопада
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 9:54 pm by Катрин Пиърс

    » Опиши настроението си с песен.
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 8:02 pm by Джейсън Блек

    » Подписа или аватара?
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 8:01 pm by Джейсън Блек

    » Когато нямам какво да правя - Пиша [коментари]
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 6:41 pm by Джейсън Блек

    » Почерперте предишния!
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 3:51 pm by Alice Klavier.

    » Цитат от песен, която описва настроението ви?
    Александра Суон EmptyПон Юни 27, 2011 3:49 pm by Alice Klavier.

    Top posters
    Джейсън Блек
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Ванеса Кармайкъл
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Lexy Swan
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Кари Стоун
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Alice Klavier.
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Tamara Riley
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Катрин Пиърс
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Kierra Worsnop
    Александра Суон I_vote_lcapАлександра Суон I_voting_barАлександра Суон I_vote_rcap 
    Картинка на деня

     

     Александра Суон

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Lexy Swan

    Lexy Swan


    Брой мнения : 37
    Join date : 24.06.2011

    Александра Суон Empty
    ПисанеЗаглавие: Александра Суон   Александра Суон EmptyПет Юни 24, 2011 3:41 pm

    1.Име: Александра Суон (Алекс, Сандра, Лекс, Лекси)

    2.Години: 20

    3.Раса: Човек

    4.Дарба: ----

    5.Външен вид: Лицето ми има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежди, прав нос, чувствени наситенорозови устни..Погледът ми е пленяващ , според Него по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите .. Кожата ми е нежна и бледа.. Нагледно толкова крехка, а в действителност толкова здрава и непроницаема..Гримът, който нося е едновременно деликатен и елегантен както стилът ми на обличане, според непознатите които ме оглеждат многозначително пристъпя л на улицата.. Той казваше, че косата ми е дълга, падаща като копринен водопад, в интересен, матов оттенък на кестенявото, а дали ще е права или на едри вълни решавам самата аз..

    5.Характер: Раздразнителна, избухлива и много дива.. Това са трите думи които най-точно ме описват.. Въпреки, че съм човек който си пада по забавленията се държи студено с всички.. Нямате право да ме вините като се има в предвид всичко, което съм преживяла.. Има моменти когато съм в добро настроение - именно когато съм около Дани.. Тогава всички около мен са добре.. Държа особено много на приятелите си и малкото останали роднините.. Често съм саркастично-иронична.. Това се дължи на извратеното ми чувство за хумор.. Въпреки това Умея да изслушвам хората и знам кога да си затворя устата.. Запазвам хладнокръвие и при най-напченетата ситуация. И ако някой очаква някой като мен да не умее да се забавлява, значи не ме познава.. Като цяло съм доста упорита личност.. Умея да защитава правата си и определено обичам да натривам носа на другите именно така.. Трудно се влюбвам..Случвало се е само веднъж.. Обикновено си играя с мъжете, но влюбя ли се обичам истински.. Единственият мъж след Него е Даниел.. Трудно може да се стигне до сърцето ми..

    6.История: Родена съм в богато и прилежно семейство.. Трудно се забравя чувството да ти слугуват и угаждат.. Всичко обаче се променя все някога..
    Имах прекрасно детство.. Забавлявах се, играех.. Бях същинска малка фурия.. Имах приятели, семейство, хора които да ме обичат досега..
    Беше прекалено тъмна и неспокойна вечер.. Бях малка и объркано се взирах измежду непознатите в провалените опити да открия родителите си.. Беше голямата вечер.. Приемът по случай рожденият ден на майка ми.. Харесвах тези събирания, но не и тази вечер.. Нещо ме бе уплашило.. Усещах, че нещо ще се случи.. Нещо, което няма да ми хареса.. Така и стана.. Чух силен и неприятен пукот.. Инстинктивно се обърнах към шумът и тогава го видях.. Усещах миризмата му.. Миризмата на смърт.. Бледият и едър мъж стоеше самоуверено в центъра на балната зала .. Погледа ми съвсем леко се отклони за да погледна встрани .. Тогава ги видях.. Бяха мъртви.. Нямаше ги, сякаш не съществуваха.. Телата на родителите ми лежаха някак противни и безжизнени...
    Всичко започна да се променя.. Вече не бях същата.. Не говорех с никого, държах се грубо и неодобрително за фамилията ми.. Това обаче не ме спираше. Те бяха никои.. Хранех се отделно.. Нападах невинни хора и просто ги тормозех за забавление..Вече бих могла да кажа, че съжалявам, но ще излъжа.. Бях бясна, малка и объркана...
    На петнадесет получих свой пазител поради смахнатите ми действия.. Той беше всичко.. Щом пристъпех до него коремът ми се свиваше.. Беше трудно да говоря и да правя каквото и да било.. Ако бих могла да се изчервя цялото ми тяло щеше да е пламнало.. И Той изпитваше същото към мен.. Жадуваше за присъствието ми.. Беше рядкост да ни видят разделени, но се забелязваше, че животът отново се завърна в мен..
    Нощта бе приятна и тиха.. Звездите се бяха настанили на обичайното си място, но не и ние.. Намирахме се далеч от дома.. На малка зеленикава полянка.. Бяхме сами.. Само аз и Той.. Беше невероятно.. Телата ни се докосваха.. Изгаряха едно под друго.. Бих казала, че беше най-невероятната ми нощ, но отново ще излъжа.. След укротяването на страстите ни хванаха.. Бяха леля ми и чичо ми.. Стояха пред голите ни тела и гледаха безмълвно.. Забраниха ни да се виждаме прогониха го, но остана нещичко.. Носех детето му колкото и странно да звучи..
    След няколко месеца държах малкото ангелче в ръцете си за пръв път.. Беше невероятен.. Малко момченце.. Негово копие.. Бяха като две капки вода с изключение на цвета на косата.. Седмица след това се появи и вестта за смъртта му.. Не вярвах и именно затова тръгнах да го търся.. Детето беше с мен.. Не можех да го оставя при онези чудовища заради които загубих единствения човек с който се чувствах специална.. Леденото ми поведение отново се върна. Държах се топло само и единствено с Даниел..
    След четири години обикаляне реших, че е време да се откажа.. Завърнах се вкъщи с четири годишният си син.. Не ме посрещнаха особено добре.. Имаше лоши и ледени изражения.. Гледаха ме лошо и се усещаше, че не съм желана.. Отпратиха ме в някаква академия.. Взех Даниел със себе си.. Често му се налагаше да стои сам в стаята за което може би ще се обвинявам цял живот.. Той би трябвало да живее свое собствено детство също като мен.. Опитвам се да му обръщам максимално внимание, но рядко се получава.. След време просто избягах и се преместих в Лондон.. Имах достатъчно пари, за да отгледам синът си и да живеем в приличен дом макар и малък.. Все още смятам, че ще го намеря .. Знаех, че Той ме очаква и не ме е забравил..


    7.Снимка: Willa Holland

    Александра Суон Willa-Holland-aa003
    Александра Суон Willa-Holland-aa002
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Блек

    Джейсън Блек


    Брой мнения : 75
    Join date : 22.06.2011

    Александра Суон Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Александра Суон   Александра Суон EmptyПет Юни 24, 2011 4:39 pm

    Невероятен герой. Особено ми харесва писането в 1л.ед.ч., може свободно да пишеш, но без позволението на главния администратор, няма да мога да те добавя в група или да ти прикача ранг. От мен си одобрена на 100%.
    Върнете се в началото Go down
    Lexy Swan

    Lexy Swan


    Брой мнения : 37
    Join date : 24.06.2011

    Александра Суон Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Александра Суон   Александра Суон EmptyПет Юни 24, 2011 4:40 pm

    Мерси Embarassed Rolling Eyes
    Върнете се в началото Go down
    Ванеса Кармайкъл
    Admin
    Ванеса Кармайкъл


    Брой мнения : 53
    Join date : 22.06.2011
    Age : 27

    Александра Суон Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Александра Суон   Александра Суон EmptyПет Юни 24, 2011 7:41 pm

    Одобрена!
    Върнете се в началото Go down
    https://london-rpg.bulgarianforum.net
    Sponsored content





    Александра Суон Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Александра Суон   Александра Суон Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Александра Суон
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Апартамента на семейство Суон и Блек

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    London RPG :: Създаване на герой-
    Идете на: